LED Lukturi


 

INNOVĀCIJAS

Mūsu veikalā jūs atradīsiet tikai labāko un iedibinātajā zīmoli un inovatīvus LED lukturus, priekš medības, tūrisma, daivinga un ikdienas lietošanas uz sākotnējo gaismas diode CREE XML, XPL, XHP35, XHP50, XHP70.2. Jaunās tehnoloģijas ļauj sasniegt fenomenālu spožuma un rādiusa spīduma stara līdz 1000 metriem. Tagad lukturu spilgtums ir ierobežots tikai ar ražotāja iztēli!  Mēs piedāvājam gaismas spilgtumu līdz 32000 lūmeni un tas nav joks. Galu galā, tikai viens gaismas diode Cree XHP35 izdod līdz 1800 lūmenu , bet XHP 70 līdz 4000 lūmenu! Un iedomājieties, ja uz lukturā integrētas, piemēram, 10 gab?

  

 

 

 

 

 

GARANTIJAS

Uz visiem piedāvājumiem modeļu lukturiem mēs dodam 2 gadu garantiju, un ražotāji piedāvā paplašināta garantiju līdz 10 gadiem. Tā, piemēram, uz lukturiem no EagleTac ir garantija līdz 10 gadiem, bet lukturiem Armytek no Kanādas ražotāja garantija līdz 5 gadiem.


* Garantēta piegāde! Naudas atmaksas garantija 14 dienu laikā. *


Jūs varat droši pasūtīt lukturi kā musu vietnē gan pa tālruni. Mūsu veikalā ir plašā lukturu izvēle, un mūs pamatoti var uzskatīt par līderi šajā jomā.Izvēlies savu lukturu


PLAŠS SORTIMENTS VISVAIRĀK INOVATĪVU LUKTURU DAŽĀDU BRENDU.

Asv un Kanādas lukturi EagleTac un Armytek ir visprogresivakie ražotāji LED lukturu. Šie ražotāji paši pirmie, kas ražo lukturus, ar jaunākiem gaismas diodes (led). Paiet diezgan ilgs laiks, kāmēr pārējie ražotāji (piemēram, Nitecore, Fenix) sāk ražot savu produkciju ar tādiem pašiem moderniem diodiem. Tomēr katrs ražotājs cenšas padarīt savu meistardarbu unikāli. Arī iesakām pievērst savu uzmanību lukturiem Nitecore, Fitorch, Olight, Skilhunt vai Acebeam. Tiem visiem piemīt unikalitāte un kvalitāte.


 

 


Зарядные устройства

 

 

LED Lukturi

Vairāk nekā 150 modeļu uzlādējamas medības, meklēšanas, galvasun kabatas lukturus ar ražotāja deklarēto spilgtumu līdz 12000 lūmeniem. Mūsu veikala piedāvātie lukturi - EAGLE TAC, ARMYTEK, NITECORE un XTAR ir ar garantiju līdz 10 gadiem. Pie mums jūs atradīsiet tikai augstas kvalitātes novatoriskus lukturus ar modernām gaismas diodēm CREE XP-L un XH-P. Plaša izvēle, kvalitātes nodrošināšana un konsultācijas pirms pirkuma. Ātrā piegāde Latvijā. Mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība.