FOTODRUKA 10x15 cm no 0,15 eur

ZHIYUN WEEBILL LAB Gimbal Aktivais Stabilizators

Vairāk skatu

ZHIYUN WEEBILL LAB Gimbal Aktivais Stabilizators

Artikuls:110616

98

370,00 €

Pieejamība:Ir noliktavā

Piegāde: Ir veikalā

PASŪTĪT ŠO PRECI PA TĀLRUNI

+37129131632


 

Details


Zhiyun Weebill Lab ir rokas, viegls stabilizators (gimbal), kas paredzēts gan DSLR, gan bez spoguļu sistēmas kamerām, ar universālu un ergonomisku dizainu, kas revolucionizē visu izskatu. Varat turēt to vertikāli vai ieiet ērtā apakšējā stāvoklī, statīvu uzstādot kā rokturi. Tādējādi jūs varat sasniegt vislabāko un bez piepūles filmēšanas pieredzi jebkura veida darbam.

Vienkārša balansēšana Weebill Lab ir aprīkota ar izturīgu, ar gumiju pārklātu rokas rokturi ar iebūvētu statīvu, kas nodrošina izcilu lietotāja pieredzi un lielu daudzpusību. Bet vissvarīgākais ir jaunā balansēšanas sistēma 2.0, kurai ir aizbīdnis uz katras ass un kas padara to par ļoti vieglu līdzsvaru pat iesācējiem. Varat bloķēt noteiktas asis, vienlaikus līdzsvarojot otru, un saglabāt pašreizējo iestatījumu nākamajai reizei.

Pateicoties jaunajai balansēšanas sistēmai un divkāršajām Arca un Šveices savietojamām ātrās atlaišanas plāksnēm, jūs varat ātri un perfekti uzstādīt gredzenu un saglabāt to nākotnē. Tas ir ideāls aprīkojums, ko filmu veidotāji var pārvadāt un sākt tūlītēju fotografēšanu jebkurā vietā un laikā.

Minimālais svars, maksimālā lietderīgā slodze Weebill Lab sver līdzīgi kā tālruņa stabilizators, taču var izturēt lielu kravas svaru 3 kg, kas ir saderīgs ar populārākajiem DSLR un bez spoguļu kameru un objektīvu kombinācijas tirgū. Salocīts uzglabāšanai, tas aizņem tikpat daudz vietas kā A4 lapa!

Intuitīvs OLED displejs Intuitīvajam interfeisam palīdz OLED displejs, kas parāda savienojuma statusu, akumulatora uzlādes līmeni, vadības režīmu un vairākus kameras parametrus, sniedzot jums pilnīgu kontroli pār visām detaļām.

10 stundu darbības laiks Weebill Lab, kas aprīkots ar divām standarta 18650 baterijām, spēj veikt līdz 10 stundām nepārtrauktas filmēšanas ar vienu uzlādi. Tas arī ļauj tieši uzlādēt kameru enerģijas uzņemšanas laikā, tāpēc jums arī nav jāpārtrauc, lai mainītu kameras akumulatorus. *

* Tikai ar kamerām, kuras atbalsta USB uzlādi

Bezvadu viedtālruņa vadība Weebill Lab nodrošina tiešu bezvadu savienojumu ar viedtālruni vai planšetdatoru un pārvērš to par kustības sensora kontrolieri. Vienkārši pārvietojot tālruni, jūs kontrolējat paņēmienu reāllaikā. Tālruņa ekrānu izmanto arī reāllaika uzraudzībai, kadrēšanai un parametru iestatīšanai kamerā. Tagad jūs varat ierāmēt un uzņemt kadrus no jebkura leņķa un jebkurā skatā!

Go režīms, lai atbrīvotu pilnu potenciālu Ar vienu pieskārienu pogai Go, jūsu kamera ir gatava darbam ar ekstrēmās sporta ainavām. Go režīms uzreiz atbrīvo visu motoru potenciālu un pielāgojas ātrākām kustībām, braucot vai fotografējot no braucoša auto / velosipēda utt. Tagad ainas pāreju var veikt tik ātri, cik vēlaties!

Automatizētās papildu funkcijas Weebill Lab atbalsta dažādas uzlabotās funkcijas, izmantojot lietotni ZY PLAY (pieejama iPhone un Android), piemēram, Panorama, Focus Timelapse, Motion Timelapse, Long Exposure Timelapse un citas.

Pielāgojiet ar piederumiem Ar trim ārējiem skrūvju portiem Weebill Lab ir piemērots plašākam Zhiyun ekosistēmas piederumu klāstam, ļaujot lielāku elastību un radošumu.

Weebill Lab ir pieejams arī ārējs sekošanas fokusēšanas motors, kas ļauj iegūt precīzu un vienmērīgu fokusa kontroli ar visām kameru sistēmām. Ar taustes riteni, kas atrodas uz tā korpusa, jūs viegli varat pievilkt fokusu, pārvietojoties un fotografējot.

Specifikācijas

Pan Leņķa Diapazons (°)  360°
Slīpuma Leņķa Diapazons (°)  360°
Izmantošanas Jomas  Video, Mirrorless, DSLR
Max Lietderīgā Slodze (g)  3000 g
Max Darbības Laiks (h)  10 h
Max Temperatūra (°C)  45 °C
Min Temperatūra (°C)  -10 °C
Svars (g)  970 g

Papildus informācija

Ražotājs Zhiyun
Garantija 2 gadi
Pieejamība veikalā: Ir veikalā

Preces birkas

Lietojiet atstarpes, lai atdalītu birkas, apostrofus lai sagrupētu frāzēs.