Lādētājs MAHA PowerEx MH-C808M AA / AAA / C / D
8% off

Vairāk skatu

Lādētājs MAHA PowerEx MH-C808M AA / AAA / C / D

Artikuls:MH-C808M

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

1

Regulārā cena: 87,30 €

Special Price 79,95 €

Pieejamība:Ir noliktavā

Piegāde: Ir veikalā

Pasūtījuma saņemšana veikalā 0.00 €.

*Veikals atrodas Ziepniekkalnā Līvciema iela 46, T/C Mevi, 1 st.

Piegāde ar Omniva pakomātiem 3,49 €.

Kurjeru pakalpojumi sākot no 7,00 €*.

*Piegādes izmaksas tiek aprēķinātas, pamatojoties uz preču svaru: 1 kg

IR JAUTAJUMI? ZVANIET!

  +37129131632

Details:

,

Details

Powerex MH-C808M Ultimate profesionālais lādētājs 8 AA/AAA/C/D NiMH vai NiCD baterijām uzlādē līdz pat 8 niķeļa-metāla hidrīda vai niķeļa-kadmija AA, AAA, C vai D izmēra akumulatoriem. Tā Powerex mikroprocesors ar 0,001 V izšķirtspēju katram akumulatoram nodrošina pareizo strāvas daudzumu, nodrošinot, ka tas netiek pārmērīgi vai nepietiekami uzlādēts.

Lādētājs nodrošina 2000 mA strāvu AA, C un D akumulatoriem un 700 mA AAA baterijām. Izvēlieties starp ātrās un mīkstās uzlādes režīmiem; Rapid nodrošina lielāku strāvu, lai akumulatori būtu ātrāk uzlādēti un gatavi lietošanai, savukārt Soft nodrošina ilgāko akumulatora darbības laiku un nodrošina pilnīgu saderību ar vecākiem, mazākas ietilpības akumulatoriem. Akumulatora darbības laiku pagarina arī MH-C808M zemā uzlādes temperatūra, kas tiek panākta, izmantojot algoritmu.

Ātrās uzlādes laiks ir no 1 līdz 3 stundām C tipa baterijām vai 1 līdz 5 h D akumulatoriem un 1 stunda AA vai AAA akumulatoriem. Mīkstās uzlādes laiks C akumulatoriem ir aptuveni 2–6 stundas, D akumulatoriem aptuveni 5–10 stundas un AA/AAA akumulatoriem — 2 h. Šie laiki ir vienādi neatkarīgi no uzlādējamo akumulatoru skaita un ir atkarīgi no akumulatora jaudas.

Ir LCD ekrāns ar baltu fona apgaismojumu, kas atsevišķi parāda katra akumulatora uzlādes statusu. MH-C808M izmanto izturīgus fiksētos kontaktus pretstatā atsperu kontaktiem. Tam ir arī izturīgs DIN strāvas savienotājs.

Lādētājs izmanto dziļu akumulatoru kondicionēšanas sistēmu, kas automātiski uzlādē, dziļi izlādē un pēc tam atkārtoti uzlādē akumulatorus, saputojot tos formā, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo veiktspēju. Universālais 100–240 V 50/60 Hz maiņstrāvas adapteris ļauj paņemt lādētāju līdzi visā pasaulē, neuztraucoties par spriegumu.

Uzlādē līdz pat 8 AA, AAA, C vai D izmēra niķeļa-metāla hidrīda vai niķeļa-kadmija akumulatoriem
MH-NM7008 Powerex Precision mikroprocesors ar 0,001 V izšķirtspēju nodrošina katram akumulatoram pareizo strāvas daudzumu, nodrošinot, ka tas netiek pārmērīgi vai nepietiekami uzlādēts
Nodrošina 2000 mA strāvu AA, C un D akumulatoriem un 700 mA AAA akumulatoriem.
Izvēlieties starp ātrās un mīkstās uzlādes režīmiem; Rapid nodrošina lielāku strāvu, lai akumulatori būtu ātrāk uzlādēti un gatavi lietošanai, savukārt Soft nodrošina ilgāko akumulatora darbības laiku un nodrošina pilnīgu saderību ar vecākiem, mazākas ietilpības akumulatoriem. Akumulatora darbības laiku pagarina arī MH-C808M zemā uzlādes temperatūra, kas tiek panākta, izmantojot algoritmu.
Ātrās uzlādes laiks ir no 1 līdz 3 stundām C vai 1 līdz 5 h D akumulatoriem, 1 stunda AA vai AAA akumulatoriem. . Mīkstās uzlādes laiks ir aptuveni 2–6 h C, 5–10 h D un 2 h AA vai AAA. Šie laiki ir vienādi neatkarīgi no uzlādējamo akumulatoru skaita un ir atkarīgi no akumulatora jaudas
Ir LCD ekrāns ar baltu fona apgaismojumu, kas atsevišķi parāda katra akumulatora uzlādes statusu.
Izmanto izturīgus fiksētus kontaktus, kā pretstatā atsperēm. Tam ir arī izturīgs DIN barošanas savienotājs
Izmanto dziļu akumulatora kondicionēšanas sistēmu, kas automātiski uzlādē, dziļi izlādē un pēc tam atkārtoti uzlādē akumulatorus, saputojot tos formā, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo veiktspēju. Kondicionēšana ilgst līdz 7 stundām AA un AAA baterijām un līdz 30 stundām C un D baterijām. Var izmantot, lai atdzīvinātu bojātus akumulatorus un atjaunotu reti lietotus, lai tie labi darbotos
100–240 V 50/60 Hz universālais maiņstrāvas adapteris ļauj paņemt lādētāju līdzi visā pasaulē, neuztraucoties par spriegumu.

Papildus informācija

Preces kods MH-C808M
Ražotājs Maha PowerEx
Garantija 2 gadi
Pieejamība veikalā: Ir veikalā

Preces birkas

Lietojiet atstarpes, lai atdalītu birkas, apostrofus lai sagrupētu frāzēs.

 

PIEGĀDE

 

 


Pasūtītāmas preces tiks piegādātas ar jūsu izvēlēto veidu apmēram 1 - 2 dienu laikā pēc pasūtījuma maksājuma saņemšanas, ja prece ir pieejama, un atrodas veikalā. Dažam precem var būt ilgāks piegādes laiks, šie dati ir norādīti preces apraksta lapā.


 •  

  Preču saņemšanas veids

  Vērtība   

    Izņem mūsu veikalā Rīgā (Līvciema iela 46) 0,00 €
    Kurjers līdz mājam no 7,00€
    OMNIVA pakomats 3,49 €
    Pickup Punkts -
 •  

  Preču saņemšanas veids

  Vērtība   

    Kurjers līdz mājam  no 9,00 €
    OMNIVA pakomats  3,49 €
 •  

  Preču saņemšanas veids

  Vērtība

   
    Kurjers līdz mājam no 7,99 €  
    Pakomats OMNIVA 7,99 € Punktu saraksts
 •  Preču saņemšanas veidsVērtība 
    Kurjers līdz mājam (Max. svars 30 kg) no 7,99 €  
    Pakomats OMNIVA (Max. svars 30 kg) 7,99 € Punktu saraksts
         
 •  Preču saņemšanas veidsVērtībaInfo
    Kurjers līdz mājam (Max. svars 30 kg) no 9,99 € (ir atkarīgs no svara)  
         

Apskati

Rakstīt atsauksmi

Atsauksmes var rakstīt tikai reģistrēti lietotāji. Lūdzu, piesakieties vai reģistrējieties