Silky Gomboy Curve 270-8 salokāms rokas zāģis
14% off

Vairāk skatu

Silky Gomboy Curve 270-8 salokāms rokas zāģis

Artikuls:300-035

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

5

Regulārā cena: 77,95 €

Special Price 66,95 €

Pieejamība:Ir noliktavā

Piegāde: Pasūtot, veikalā pēc 5 - 6 dienām

Pasūtījuma saņemšana veikalā 0.00 €.

*Veikals atrodas Ziepniekkalnā Līvciema iela 46, T/C Mevi, 1 st.

Piegāde ar Omniva pakomātiem 3,49 €.

Kurjeru pakalpojumi sākot no 7,00 €*.

*Piegādes izmaksas tiek aprēķinātas, pamatojoties uz preču svaru: 1 kg

IR JAUTAJUMI? ZVANIET!

  +37129131632

Details

Silky Gomboy Curve 270-8 ir modernizēta salokāmā āra zāģa versija, kas aprīkota ar izliektu zāģa asmeni, kas palielina darba efektivitāti un atvieglo zaru zāģēšanu virs pleciem. Versija ar zāģa asmeni svaigai koksnei.

Profesionālie rokas zāģi no japāņu zīmola Silky ir balstīti uz gadsimtiem senām tradīcijām ražot uzticamus griezējinstrumentus un modernas tehnoloģijas. Šī kombinācija padara Silky instrumentus ļoti izturīgus un asus, tādējādi nodrošinot augstu griešanas efektivitāti.

Zāģi novērtē izdzīvošanas un krūmu amatniecības entuziasti
Silky Gomboy ir vidēja izmēra salokāmu tūristu zāģu sērija ar vieglu un ērtu dizainu, kas mūsu valstī guvusi lielus panākumus, pateicoties efektivitātei, izturībai un izmantošanas universālumam. Gomboy zāģi īpaši novērtē izdzīvošanas un krūmu amatniecības entuziasti, mednieki un smaiļotāji.

Silky Gomboy Curve 270-8 zāģa asmens ir precīzi ar lāzeru izgriezts no tērauda ar augstu oglekļa saturu, ar augstu elastību un augstu noturību pret neasu. Salīdzinot ar taisniem zāģa asmeņiem, jaunais asmens ar maigi izliektu profilu paātrina griešanu un palielina darba efektivitāti līdz pat 15-20%. Nedaudz ovāla forma neļauj zāģim izkrist no griezuma un atvieglo zaru zāģēšanu virs pleciem.

Asiem zobiem dizains
Asmens virsma ir hromēta, kas pasargā no korozijas, koku sulas kaitīgās ietekmes un atmosfēras faktoriem. Zīdaini zāģi izceļas ar savu progresīvo zobu dizainu un "kopā" zāģēšanas tehniku, nodrošinot maksimālu komfortu un minimālu enerģijas patēriņu. Asi zobi tiek slīpēti četrās plaknēs, lai palielinātu efektivitāti.

Svarīgi ir arī tas, ka indukcijas rūdīšanai tiek pakļautas tikai zobu malas, pateicoties kurām pārējā zāģa asmens daļa ir mīksta un elastīga, tādējādi pasargājot zāģi no salūzuma darbības laikā vai neatbilstošas lietošanas. Griešanas daļai ir smilšu pulksteņa forma, kā rezultātā zāģa asmens nebloķējas griešanas laikā, kā tas notiek lielākajā daļā tirgū pieejamo zāģu. Šis raksturīgais zobu profils arī samazina pretestību griešanas laikā, un koka virsma pēc griešanas ir ārkārtīgi gluda.

Garais asmens nodrošina efektīvu griešanu
Rokas zāģis Silky Gomboy Curve 270-8 ir aprīkots ar 270 mm garu zāģa asmeni ar 8 zobiem uz katriem 30 mm asmens garuma. Šāds asmens ir vislabāk piemērots svaigu koka zaru zāģēšanai līdz 105 mm biezumā.

Zāģis ir salocīts tā, lai agresīvie zobi būtu droši paslēpti roktura iekšpusē.

Gomboy modelī izmantots polipropilēna rokturis, kas garantē augstu saķeri neatkarīgi no laikapstākļiem.

Silky Gomboy Curve 270-8 ir izturīgs saliekamais zāģis, kas noteikti patiks izdzīvošanas un krūmu amatniecības entuziastiem, medniekiem un cilvēkiem, kuri meklē efektīvu instrumentu dārzam vai mājas darbnīcai.

Silky Gomboy Curve zāģiem ir maināmi zāģa asmeņi, kas pieejami atsevišķi.

Tehnoloģijas

Hromēta apdare
Zāģa asmens hromēts pārklājums padara zāģa asmens virsmu īpaši cietu un izturīgu, vienlaikus samazinot berzi un pagarinot zāģa asmens kalpošanas laiku. Turklāt hromētais pārklājums aizsargā asmeni pret rūsu un sveķiem. Pirms hroma uzklāšanas Silky nopulē asmeni, līdz tas ir gluds kā zīds. Tas izraisa vēl mazāku koka pretestību zāģēšanas laikā.

Elektroimpulsa sacietēšana
Zobu galus sekundes daļu uzkarsē līdz ļoti augstai temperatūrai. Tā kā tiek uzkarsēts tikai zoba gals (vai griešanas daļa), pārējais zobs saglabā griešanas kvalitāti, bet arī elastību. Indukcijas rūdīti zobi kalpo trīs reizes ilgāk nekā neapstrādāti zobi. Tos nevar uzasināt, un tos var atpazīt pēc melnajiem zobu galiem.

Mirai-Me zobi
Skūšanās asie zobi ir precīzi iespiesti asmenī, katram ir 3 griešanas malas un līdz ar to ārkārtīgi gluda virsma. Optimālai zāģu skaidu noņemšanai katrs zobs (atkarībā no zāģa modeļa) tiek noslīpēts ārpusē. Šī nepārspējamā, patentētā MIRAI-ME tehnoloģija ļauj izmantot zāģi trīs veidu griešanai: šķērsvirzienā (perpendikulāri graudam), garenvirzienā (paralēli graudiem) un slīpi. Atzarošanas darbu laikā gluds zāģa griezums ļaus koka brūcei viegli sadzīt. Galdniecībā gluds zāģa griezums nodrošina perfektu apdari, padarot slīpēšanu nevajadzīgu.

Nav atstatus zobus
Zobi ir precīzi iespiesti asmenī, katram ir 4 griešanas virsmas. Zobi ir "atiestatīti", lai griešanas virsma tieši iegriežas kokā, iznīcinot par aptuveni 50% mazāk koksnes šūnu. Asmeņi ir slīpēti abpusēji ieliekti: asmens apakšējā daļa (pie zobiem) ir visbiezākā, augšējā daļa ir nedaudz plānāka, un asmens ir plānākais vidū. Šai konstrukcijai ir vairākas priekšrocības: zāģēšanai nepieciešama mazāka jauda, bez piepūles izvada zāģu skaidas

(neiestrēgst kokā), ļoti tīrs zāģa griezums - nelaužot un neizraujot koku, rada ļoti precīzu, gludu zāģa griezumu.

GOM gumijas rokturis
GOM gumijas rokturis absorbē vibrācijas zāģēšanas laikā un nodrošina perfektu saķeri pat slapjos apstākļos vai valkājot cimdus. Turklāt šis rokturis vienmēr nodrošina patīkamu siltumu pat ļoti zemā temperatūrā.


TEHNISKIE DATI:
Griešanas virziens  atpakaļ
Zāģa veids  salokāms
Tērauda tips  oglekļa
Roktura materiāls  polimērs
Zobu attālums [lb. × mm] 8×30
Zāģa asmens garums [mm]  270
Garums pēc atlocīšanas [mm]  555
Salocīts garums [mm]  305
Masa [g]  300
Garantijas periods  24 mēneši
Ražotājs  Silky, Japāna

Papildus informācija

Preces kods 300-035
Ražotājs Silky
Pieejamība veikalā: Pasūtot, veikalā pēc 5 - 6 dienām

Preces birkas

Lietojiet atstarpes, lai atdalītu birkas, apostrofus lai sagrupētu frāzēs.

 

PIEGĀDE

 

 


Pasūtītāmas preces tiks piegādātas ar jūsu izvēlēto veidu apmēram 1 - 2 dienu laikā pēc pasūtījuma maksājuma saņemšanas, ja prece ir pieejama, un atrodas veikalā. Dažam precem var būt ilgāks piegādes laiks, šie dati ir norādīti preces apraksta lapā.


 •  

  Preču saņemšanas veids

  Vērtība   

    Izņem mūsu veikalā Rīgā (Līvciema iela 46) 0,00 €
    Kurjers līdz mājam no 7,00€
    OMNIVA pakomats 3,49 €
    Pickup Punkts -
 •  

  Preču saņemšanas veids

  Vērtība   

    Kurjers līdz mājam  no 9,00 €
    OMNIVA pakomats  3,49 €
 •  

  Preču saņemšanas veids

  Vērtība

   
    Kurjers līdz mājam no 7,99 €  
    Pakomats OMNIVA 7,99 € Punktu saraksts
 •  Preču saņemšanas veidsVērtība 
    Kurjers līdz mājam (Max. svars 30 kg) no 7,99 €  
    Pakomats OMNIVA (Max. svars 30 kg) 7,99 € Punktu saraksts
         
 •  Preču saņemšanas veidsVērtībaInfo
    Kurjers līdz mājam (Max. svars 30 kg) no 9,99 € (ir atkarīgs no svara)  
         

Apskati

Rakstīt atsauksmi

Atsauksmes var rakstīt tikai reģistrēti lietotāji. Lūdzu, piesakieties vai reģistrējieties